Women Techmakers Istanbul Konferansı Bu Sene Girişimcilerle Yatırımcıları Buluşturuyor!

Yayın tarihi:

Women Techmakers Istanbul Konferansı 15 Mart’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşiyor.

Girişimciler için iş fikirlerini iki dakikada anlatmak çok önemli. Girişim dünyasında buna ‘’asansör konuşması’’ deniyor. Google sponsorluğunda gerçekleşecek Women Techmakers Istanbul konferansında bu yıl Startup Sunum Etkinliği de yer alacak. Girişimciler ve girişimci adayları önce bir saatlik asansör konuşması nasıl yapılır öğrenmek ve pratik yapmak için önce workshopa katılacaklar. Ardından yatırımcılar ve deneyimli girişimciler karşısında 2 dakika içinde iş fikirlerini sunacaklar. Etkinlikte sunum yapan girişimcileri sürprizler de bekliyor olacak.

Etkinlik programı bir saatlik bir workshop sunum eğitimi ardından 2’şer dakikalık sunumlar, juri değerlendirmesi ve sonrasında network kokteylinden oluşuyor. Asansör konuşması sunum eğitimine ve etkinlik sonundaki network kokteyline katımak için sunum yapmak zorunlu değil, konferansa gelen herkese açık olacak.

Sadece kadın girşimcilerin değil erkeklerin de katılabileceği etkinlikte asansör konuşmacılarını dinleyecek değerlendirici komite önemli yatırımcılardan oluşuyor. Galata Business Angels’dan Ayşe İnal, String Ventures’dan Can Saraçoğlu, BIC Angels’dan Hikmet Özgözen juride yer alacak isimler arasında. Jürideki diğer isimler önümüzdeki günlerde belirlenecek.

Program ise şu şekilde:

  • How to make a winning elevator workshop (1 hour)
  • One Sentence Elevator Pitches - 2 min. / each (1 hour)
  • Feedbacks (1 hour)
  • Network & Cocktail (1 hour)

Sadece kısıtlı sayıda girişimci & girişimci adayının asansör konuşması yapma şansını yakalayacağı WTM Startup Launch Sunum Etkinliği’nin başvuruları başladı. Bu formdan başvurabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili tüm güncel bilgilere aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

G+ Etkinlik sayfası
Women Techmakers Twitter hesabı
Women Techmakers konuşmacı başvuru formu
Women Techmakers kayıt linki
Startup Launch başvuru linki

Subscribe via RSS